álláshirdetés

értékesítő

munkatárs,

IT területen

Ragadja meg a lehetőséget és értékesítsen komoly ügyfeleknek professzionális terméket. Cégünk kizárólag nagyvállalati partnerek számára forgalmaz a piacon elismert szoftvert, amely már külföldön is bizonyít.

Értékesítő csapatunkba keressük elszánt vagy kitartó értékesítő szakembert (Sales Representative)  aki képes új ügyfeleket felkutatni vagy a lehetséges ügyfeleket tudja állhatatosan bevezetni a technológiánk előnyeibe.

Ha Önre igaz, hogy minden esetben eléri, amit akar és könnyedén mozog a nagyvállalati szektorban akkor jelentkezzen stabilan gyarapodó cégünkbe!

KISZÁMÍTHATÓ

Fix magas jövedelem és bónuszok.

REMEK ÜGYFELEK

Nagyvállalati és multinacionális vállalatok..

PROFI CSAPAT

Munkáját b2b specialista csapat támogatja.

MILYEN FELADATOKBAN FOG DOLGOZNI

Az értékesítési stratégián belül kétféle nagyobb feladatcsoportban találhatja meg az önnek megfelelő kihívást. Új ügyfelek felkutatása és kapcsolati háló építésével és személyes márka építéssel.

A másik feladatcsoportban adatbázisban lévő potenciális ügyfelekkel való kapcsolattartás és tárgyalások és ártárgyalások lebonyolítása. Mindkét feladatcsoporthoz támogatást kap az asszisztencia és a marketing osztálytól. Fontos feladatcsoport még a meglévő ügyfeleknek való új szolgáltatások prezentálása és értékesítése.

Termék:

Mit fog értékesíteni?

A termék a DEMO program. Aki a felhőkben jár azt gyakran tartják álmodozónak. De, aki egy felhőalapú DEMO alkalmazást  talált ki és fejlesztett nívósra az bizony nagyon is a földön jár és otthonosan mozog a munkaügyekben.

Igazi start up vállalkozásként kezdtük. Jelenleg az DEMO egy digitalizációs eszköz, amely megoldást nyújt a HR toborzás területén. Magyarország után elkezdtük a nemzetközi piacok meghódítását.

a csapat:

Fiatalos csapat vagyunk nyitottak az újdonságokra és haladó szelleműek lévén, innovatív technológiai cégnél dolgozunk amely start up gyökerekkel rendelkezik.

A cégcsoporton belül értékesítési vezetőnkkel fog együtt dolgozni és a marketingesekkel. Ezek mellett a magyar és a nemzetközi értékesítőkkel.

Csapatunk családias hangulatú és fontos, hogy véleményünket, tapasztalatainkat megosszuk egymással. Konstruktív megbeszéléseket tartunk és azon vagyunk, hogy egymás munkáját segítsük. Fontosnak tartjuk, hogy jól érezzük magunkat a munkánk során és mindig elismerjük egymást.

Helló, mi leszünk az új kollégáid!

2018 óta dolgozom a cégnél, mint értékesítési vezető. Munkatársaim szerint jókedélyű vidám természetű vagyok. Ha munkáról van szó szeretem a profizmust és hiszem, hogy csapatban tudunk fejlődni.

Miért szeretek itt dolgozni? Remek kollégák és nagyon kedves ügyfelek és kiváló körülmények.

Sokkal fontosabb, hogy miért ajánlom cégünket leendő munkatársaink számára? Azért, mert itt valóban megvalósíthatod Önmagad és a szakmában kitűzött céljaidat. Támogatjuk egymást az egyéni és a csapat sikerek elérésében, hogy többek és jobbak lehessünk.

Gipsz Jakab

értékesítési vezető

Én Viktória vagyok és két éve dolgozom account managerként. A feladatom, hogy a partnereink elégedettek legyenek és megismerjék folyamatosan fejlődő szolgáltatásainkat. Azt szeretem a munkámban, hogy mindig kedvesek az ügyfeleink és hálásak, hogy a mindennapi munkájukat megkönnyítjük. Mindig van új kihívás és folyamatos a sikerélmény.

Kovács Viktória

happiness manager

az ügyfelek:

Büszkék vagyunk partnereinkre  akik iparágukban a legsikeresebbek közé tartoznak és kiváló termékeikkel szolgáltatásaikkal építik a jövőt.

Nagyvállalati ügyfeleink számára nyújt segítséget és meghallgatja igényeiket vagy nagyon gyakran, az ötleteiket is. A legtöbb felhasználónk munkaügyes, HR-es vagy középvezető, akiknek a rendszerünk használatában kell hathatósan segíteni vagy észrevételeiket rögzíteni.

Kiemelten fontosnak tartjuk a türelmet és az edukációt hiszen a technológiai fejlődés akkor lehet kiaknázni, ha partnereink ismereteit folyamatosan fejlesztjük ezért Önnek is segítünk az IT területen képzetté vállni.

Hol fog dolgozni?

Az értékesítői munka otthonról is végezhető de a járványhelyzet elmúltával kiemelt szerepet fordítunk a személyes tárgyalásoknak és bemutatóknak.

A Demo főhadiszállása Budapest belvárosának szívében helyezkedik el igazi párizsi hangulatot idéz. A közelben van sok ’kiskockás kifőzde’, cukrászda, bolt és közel a Margit-sziget.

Szellősen foglalunk helyet nagy irodákban és szeretjük a kényelmet, illetve a finom kávét és technológia rajongóként a kiváló eszközökön dolgozunk.

KÜLDETÉS:

Célunk, hogy a korszerű technológia alkalmazásával megkönnyítsük a szakemberek életét. Hiszünk a digitalizáció nyújtotta előnyökben és abban, hogy segítségével egy jobb világot építünk.

Kovács Antal, ügyvezető igazgató

Ön melyik típus?

Profi csapatunkba két típusú értékesítőt keresünk.

Vadász értékesítő

  • Becserkészi az új üzletfeleket
  • Mindig talál új feladatot és elérhető célokat
  • Saját maga kutatja fel és erősíti meg a kapcsolatait
  • Azonnal kiszimatolja az üzleti lehetőségeket és lép
  • Képes meggyőzni és döntés helyzetbe hozni a lehetséges ügyfeleket
  • Igazi diplomataként építi az kapcsolatrendszerét
  • Szereti, ha dinamikus munkavégzését támogatják

Farmer értékesítő

Szereti learatni munkája gyümölcsét

Kitartóan edukálja és támogatja tudással a lehetséges ügyfeleket

Kiválóan észreveszi az ügyfelek igényeinek mélyebb összefüggéseit

Empatikusan viszonyul az ügyfelekhez és segíti őket

Hosszabb tárgyalási folyamat esetén is állhatatosan hoz előrehaladást az ügyben

Igazán megbízható, hiteles és jó emberként emlékeznek Önre az ügyfelei

Szereti, ha kidolgozott értékesítési rendszerben dolgozik forró leadekkel

win win állapot :

MILYEN TULAJDONSÁGOKAT KERESÜNK ÖNBEN:

• Agilitás

• Kiváló kommunikációs képesség

• Az önállóságot mellyel értéket hoz vállalatunkhoz.

• Informatikai érdeklődési kört

SZÜKSÉGES:

Minimum 2-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Angol nyelvtudás szóban és írásban

B kategóriás jogosítvány

AJÁNLOTT:

Informatikai  területen szerzett tapasztalat

B2B területen szerzett tapasztalat

Kapcsolati háló

MIT KÍNÁLUNK ÖNNEK?

• Versenyképes fizetést és juttatásokat

• Saját asztalt, laptopot telefont

• Céges autó használat igény szerint (fél éves, új flotta)

• Munka és magánéleti egyensúlyt

• Profi értékesítést kiszolgáló csapatot (kereskedelmi asszisztenssel)

• Megfizethetetlen: Jó hangulatú csapatot és mosolyt

miből áll a munkája?

  • Új ügyfelek kutatása vagy leadek gondozása 40% 40%
  • Egyedi fejlesztések érétkesítése 30% 30%
  • Ügyfél adatbázis gondozás 5% 5%
  • Árajánlatok és értékesítési anyagok előkészítése 5% 5%
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel 15% 15%
  • Megbeszélések 5% 5%

Íratlan vállalati kultúra

Minden cég rendelkezik írott és íratlan kultúrával, amely a csoportot csapattá teszi nálunk ezeket találja:

  • Innovatív és kreatív csapat vagyunk ezért a feladatok megoldása fontos számunkra a robot munka helyett
  • Szeretjük közösen megvitatni a munkával kapcsolatos ötleteket és észrevételeket. Segítünk egymásnak.
  • Dícséretet kapunk felülről és egymástól is. Gond esetén a megoldásra törekszünk az ostorozás helyett.
  • Tudjuk mi a különbség a főnök és a vezető között – csak az utóbbiak vannak nálunk.
  • Mindenki komolyan veszi a területét és szenvedéllyel végzi a feladatait és az új csapatagtól is elvárjuk.
  • Nem szeretjük a túlórát és el lehet szaladni a postára boltba de fontos, hogy a munkád átlátható legyen és be tudj számolni róla.
  • Proaktívak vagyunk és nagyon becsüljük, ha önállóan végzed a napi teendőid. Az ötleteidet pedig megvalósíthatod.
  • Szeretünk nagyokat enni, hajókázni, gokartozni, billiárdozni, beszélgetni….:) és tudjuk, hogy életünk jelentős részét a munkahelyen töltjük ezért kellemessé tesszük azt.
A pozíció részletei összefoglalva:

Értékesítő informatikai terület (Sales Representative)

Demó kft, informatikai terület,

8 órás

Megbízásos vagy állandó (igény szerint)

Munkavégzés helye:

Budapest, Országos

Elvárás:

Minimum 2-5 éves tapasztalat hasonló területen

Nyitottság új technológiák megismeréséhez

Határozott fellépés, dinamikus, pozitív személyiség

Eredmény-orientáció és felelősségvállalás

Ajánlott:

Informatikai területen szerzett tapasztalat, nagyvállalati B2B értékesítésben szerzett tapasztalat.

Nagyvállalati kapcsolati háló.

Feladatok munkák:

Cégünk innovatív B2B szoftver termékeinek értékesítése, árbevétel és ügyfélszám növelés.

Új kapcsolatok kiépítése, potenciális ügyfelek felkeresése, üzleti igények első körös felmérése.

Tárgyalások lebonyolítása, prezentációk/demók megtartása.

A partner egyedi igényei alapján ajánlatadás, az ajánlatok után-követése.

Fejlesztési és marketing osztállyal való kapcsolattartás.

Új fejlesztési igények felismerése a piacon, jelzése a fejlesztés felé, ennek kapcsán szoros együttműködés a fejlesztői / rendszermérnöki csapattal.

Értékesítéshez kapcsolódó riport és adminisztrációs feladatok (ZOHO CRM).

A cég képviselete szakmai kiállításokon, rendezvényeken.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bér + jutalék
  • Céges autó használat igény szerint
  • Stabil, fejlődő cég

Emberi tulajdonságok:

  • Eredményorientáltság
  • Karizmatikus
  • Választékos kommunikációs készség

jelentkezzen Most!

Figyelem! Ez az álláshirdetés egy minta oldal és bemutató célokat szolgál. Ettől függetlenül ha szeretnél egy ilyen állást bátran jelentkezz adatbázisunkba!

  • Kérlek írd ide a telefonszámod +36 00... formátumban.
  • Dobd a fájlt ide, vagy
    Engedélyezett fájl típusok: pdf, jpg, png.
    Kérlek itt töltsd fel önéletrajzod és ha szükséges motivációs leveled.
  • Kérlek jelöld be, hogy hétköznap melyik időszak a legalkalmasabb számodra, hogy egyeztessünk az állás részleteiről.
  • Kérlek írd ide melyik pozícióra jelentkezel. Ide írhatod, ha megjegyzést szeretnél fűzni.